Koniec sezonu, czas na zasłużone wakacje:)

Luiza Złotkowska zajęła 9. miejsce podczas mistrzostw świata w wieloboju w holenderskim Heerenveen. Dla biało - czerwonej był to ostatni start w tym sezonie, czas na upragnione i zasłużone wakacje:)

Złoty medal zdobyła Holenderka Ireen Wuest, srebrny Rosjanka Olga Graf, a brązowy kolejna reprezentantka gospodarzy Yvonne Nauta. Luiza Złotkowska w Holandii zajęła 9. miejsce. Tak wysoko jeszcze nie była:) Od jazdy w finałowym biegu na 5 kilometrów dzieliły ją 0,02 sekundy. To dobre zakończenie tego świetnego sezonu. Idę odpocząć - napisała na swoim profilu na Facebooku.

W holenderskim Heerenveen Katarzyna Bachleda-Curuś (LKS Poroniec Poronin) zajęła siódme, a Natalia Czerwonka (MKS Cuprum Lubin) ósme miejsce.
Zawodniczki spisały się lepiej niż w ubiegłorocznym czempionacie w norweskim Hamar. W tamtejszej hali olimpijskiej z 1994 roku Złotkowska była 14., Czerwonka 15., a Katarzyna Woźniak (WTŁ Stegny Warszawa) - 19.