Back on ice!

Luiza jest już w niemieckim Inzell. Właśnie tam - do 27 lipca - będzie szlifować formę przed nowym sezonem. To pierwsze zgrupowanie na lodzie.

Luiza w Inzell zameldowała się już w sobotę. Zgrupowanie - oficjalnie - rusza 15 lipca i potrwa do 27 lipca. Dla dwukrotnej medalistki igrzysk olimpijskich to pierwszy kontakt z lodem od wielobojowych mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim, które pod koniec marca odbyły się w holenderskim Heerenveen.

W niedzielnym finale piłkarskiego mundialu kibicowała Niemcom, choć futbol to nie jej żywioł. Wolę wieczory spędzać inaczej niż oglądać mecze piłkarskie w telewizji. Przez kilka dni byłam zresztą od TV odcięta, bo spędziłam je na jachcie na Mazurach. Oglądałam pierwsze spotkanie półfinałowe. W trakcie meczu myślałam sobie, że nie chciałabym być w skórze Brazylijczyków - powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Jeszcze przed wyjazdem do niemieckiego Inzell została Honorowym Ambasadorem Fundacji "Sportowcy Dzieciom". Dzięki wsparciu tej organizacji najmłodsi mogą uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych.

Pomaganie dzieciom na pewno leży w mojej naturze. Mogę poprzez swój wizerunek im pomóc, więc chętnie się podpisuję pod tą inicjatywą - skomentowała 28-latka.

Kategorie publikacji: