Łyżwiarze na Narodowym!

29 listopada na Stadionie Narodowym zorganizowano Olimpijski Dzień na Narodowym! Była to pierwsza impreza tego typu. Dla kibiców nie lada gratką było spotkanie z naszymi panczenistami, medalistami igrzysk olimpijskich w Soczi.

Na Narodowym trening przeprowadził mistrz olimpijskich na 1500 metrów - Zbigniew Bródka. Fani sportów zimowych mogli także spotkać naszą "srebrną drużynę" z Soczi - Katarzynę Bachledę - Curuś, Katarzynę Woźniak i Luizę Złotkowską. Przyszłyśmy tu, by zarazić dzieci naszą pasją do łyżwiarstwa, do dyscyplin zimowych - mówiła w rozmowie z Polsatsport.pl Luiza, która bardzo pozytywnie oceniła początek sezonu w swoim wykonaniu.

Dwukrotnie zajęłam dziesiąte miejsce na 1500 metrów - z czego jestem zadowolona. Myślę, że stać mnie na więcej, chciałabym znaleźć się w tej dziesiątce troszeczkę wyżej. Dystans 1500 metrów - to dla mnie główny cel na ten sezon. W biegu drużynowym, pomimo nowego składu - poszło nam świetnie. Zajęłyśmy piąte miejsce. Było bardzo blisko podium, kto wie, może w Berlinie uda się nam na nim zawitać - stwierdziła dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich.

Zaraz po imprezie na Narodowym biało - czerwoni wyjechali do stolicy Niemiec, gdzie przygotowują się do kolejnych startów. Puchar Świata w Berlinie odbędzie się w dniach 5-7 grudnia. Transmisje oczywiście w Polsat Sport!

Kategorie publikacji: